מאמרים ברפואה משלימה

מבחר מאמרים שכתבתי בנוגע לבעיות נפוצות שבהם אני מטפל בקליניקה לרפואה סינית ודיקור יפני בפתח תקווה ות"א. לשאלות או לייעוץ טלפוני ללא תשלום בנוגע לטיפולים אפשר בקישור הבא או בפלאפון: 0523-436850.

טיפול בפציאליס ברפואה יפנית- מאמר הבא נכתב על מנת לעשות סדר לגבי המושג- שיתוק פנים, ולגבי השיטות השונות לטיפול בבעיה זו.
טיפול לכאב ראש
טיפול בכאבי ראש בדיקור סיני- אחת מהבעיות הנפוצות שפוגעות בשגרה היום יומית שלנו, בלחיצה על התמונה אתם תעברו למאמר שכתבתי בנושא אשר כולל: סוגים של כאבי ראש נפוצים, סיפורי מקרה, דרכי טיפול ודרכים שונת להקלה על כאבי הראש.
טיפול בדיקור סיני לכאבים בכף היד
טיפול בכאבים בשורש כף היד- מרבית האנשים יושבים שעות רבות מול המחשב אחת התלונות הנפוצות הם כאבים שנוצרים בשורש כף היד, מצורף מאמר שכתבתי על כאבים אלה ועל דרכי הטיפול השונים.
מטפל בפרינסון
טיפול למחלת הפרקינסון ברפואה יפנית- בלחיצה על הקישור אתם יכולים ללמוד על הדרך לשפר את איכות החיים ועל מצב גוף נפש מאוזנים אצל חולי פרקינסון
טיפול בדיקור בכאבי דורבן
טיפול בכאבי דורבן בדיקור סיני- מאמר המתאר טיפול באמצעות דיקור יפני לכאבים בכף הרגל וכולל הצעות אייך להקל על הכאבים החזקים.
הכן גופך לחורף- טיפול טבעי לחיזוק מערכת החיסון
טיפול טבעי לכאבי גב
טיפול לכאבי גב ברפואה הסינית- כאבי גב תחתון הוא אחד מהבעיות הנפוצות ביותר בקליניקה לרפואה משלימה, בלחיצה על הקישור תעברו למאמר שכתבתי בנושא.
טיפול בכאבי ברכיים ברפואה הסינית ודיקור יפני- מאמר המפרט על הטיפול באמצעות הרפואה הסינית לכאב ברכיים בלחיצה על הקישור תעברו למאמר.

כאב אורתופדי

הסבר על מגוון הדרכים לטיפול בכאב ברפואה הסינית והיפנית.

דיקור סיני ופציאלס

כל המידע אודות הטיפול בפציאליס ברפואה הסינית.

אינדקס מחלות

הסבר על הטיפול ברפואה משלימה במגוון מחלות.

פתרון טבעי לכאבי גב

הסבר על דרכי הטיפול ברפואה הסינית לכאבי גב.

אפשר למצוא אותי

אורלוזרוב 62 תל אביב

דנקנר פתח תקוה (ספורטן)

ראש העין- קיבוץ עינת

לפרטים נוספים: 052-3436850

WhatsApp chat
%d בלוגרים אהבו את זה: