דיקור אוזן לכאבים גמילה והרזיה

טיפול בדיקור אוזן לכאבים גמילה והרזיה

טיפול בדיקור אוזן
טיפול בדיקור ומגנטים באוזן להקלה על כאבים, לגמילה ולהרזיה

למה משתמשים בדיקור אוזן?

היום השימוש העיקרי שלי בקליניקה בדיקור אוזן הוא לשלושה מצבים עיקריים: כאבים, גמילה והרזיה.

הטיפול בהרזיה בדיקור אוזן הוא טיפול שמותאם לכל אחד באופן אישי ומחולק לשני חלקים:  

החלק הראשון של הטיפול: 

הוא יעוץ לגבי תזונה בריאה והרגלי אכילה נכונים זה מתבצע על ידי נטרופתית מוסמכת.

החלק השני:  

כולל טיפול בדיקור יפני בו מתבצע תשאול מקיף אודות אורח חייו והרגליו התזונתיים של המטופל ומציאת הגורם להשמנה מכיוון שהגורם להשמנה אצל כל אחד הוא שונה. לאחר שאבחנתי את הסיבה לעודף משקל אני משלב דיקור יפני, אשר מטפל בשורש הבעיה ובאמצעות דיקור האוזן אני "מדכא" את הרצון למתוק ולאוכל.

שילוב של שני החלקים יחדיו, התאמת התזונה והטיפול בדיקור היפני (שכולל בתוכו את הדיקור באוזן) הם שילוב מעולה, מצד אחד הם עוזרים למטופל לרדת במשקל מצד שני הם עוזרים לו לשמור על משקל קבוע.

 הטיפול בכאב באמצעות דיקור של האוזן

הוא כלי טיפולי מעולה ומשלים לטיפול בדיקור הסיני. האוזן משקפת  את כל הגוף,  גירוי של נקודות שונות באפרכסת יגרום לשינויים באזורים מקבילים בגוף, לדוגמה מטופל שסובל מכאבי צוואר, אני עובר באמצעות מכשיר מיוחד לאורך האזור המקביל של הצוואר באפרכסת האוזן, המכשיר מתריע לי שיש נקודות כואבות או רגישות, בנקודות אלו אני מטפל באמצעות מחטים סטריליות קטנות, באמצעות מגנטים או באמצעות זרם חשמלי חלש, הטיפול הוא בטוח ותופעות הלוואי מעטות.

במקביל אני משתמש בטכניקות טיפול שונות כגון דיקור, שיאצו, טווינה  לאורך נקודות מקבילות לאורך הגוף, הידיים והרגליים, השילוב של הטיפול בדיקור האוזן ובנקודות הדיקור משפר את יכולת ההחלמה ומוריד את הכאב ואף מעלים אותו.

טיפול בדיקור אוזן בגמילה מסמים אסורים ואלכוהול

בעוד הטיפול בכאב בדיקור באפרכסת האוזן משתנה לפי מיקום הכאב של המטופל, הטיפול בגמילה מסמים אסורים ואלכוהול הוא פרוטוקול קבוע שנקבע על ידי ארגון נאדה,  ארגון ללא מטרות רווח מארה"ב שפועל משנת 1985, ארגון זה עיקר עיסוקו הוא בשילוב של דיקור למהלכי הגמילה המערביים. נאדה ביסס 5 נקודות אפקטיביות קבועות, למשך זמן דיקור של  מינימום 40 דקות, לנקודות אלו  בוצעו מחקרים רבים אם אחוזי הצלחה גבוהים.

דוגמאות לשימושים בטיפול של דיקור אוזן:

אפשר למצוא אותי
ד.קל-דרך קלה לחיים בריאים

דנקנר 1 פתח תקווה בתוך המתחם של הספורטן.

ארלוזורוב 62 תל אביב. 

ראש העין- קיבוץ עינת.

טיפול בדיקור סיני
טיפול בדיקור סיני
טיפול לכאבי דורבן
טיפול לכאב ראש
טיפול טבעי לכאבי ראש

WhatsApp chat
%d בלוגרים אהבו את זה: