טיפול בשיאצו ומגנטים לכאבים בכף הרגל

סיפור הצלחה: טיפול בכאבים בכף הרגל בשיאצו ומגנטים

דנית (שם בדוי), 30, מחנכת בבי"ס יסודי.

טיפול בכאבים בכף הרגל בשיאצו ומגנטים

לפני כ- 3 שנים התחילו לי כאבים חזקים בכפות הרגליים, ניסיתי כל דבר אפשרי על מנת לטפל בבעיה החל מטיפולים קונבנציונאליים כולל ניתוח שעברתי ועד טיפולים שונים ברפואה משלימה, גלי הלם, דיקור, פיזיותרפיה, נעליים מיוחדות להליכה, תטא הילינג, כדורים טבעיים למיניהם ועוד, אך ללא הועיל.

האמת היא שהייתי כבר מיואשת הכאבים ברגליים הפכו להיות בלתי נסבלים, פעולות פשוטות כמו לעמוד מול כיתה ללכת לטיולים במסגרת בית הספר או לעשות ניקיונות שונים בבית לא הייתי מסוגלת לעשות למרות גילי הצעיר.

החלטתי לעשות ניסיון אחרון רשמתי באינטרנט טיפול לכאבים בכף הרגל וכך נחשפתי לדקל. המפגש עם דקל היה מרגיע ומכיל. דקל הבין אותי מהרגע הראשון ושאל את השאלות הנכונות ובעיקר נתן תקווה לעתיד.

מכיוון שניסיתי כל דבר אפשרי כולל דיקור קוריאני שהשאיר לי טראומה לא הייתי מוכנה לשמוע על טיפולים נוספים בדיקור. דקל שהבין אותי מצא לי את השילוב המתאים עבורי, בטיפולים הוא טיפל בי בשיאצו על מנת להקל ולהוריד את העומס מהשרירים והרצועות בכף הרגל ובמקביל השתמש במגנטים על מנת לפזר את הדלקות הכרוניות בכפות הרגליים.

הטיפולים היו פעם בשבוע במשך שעה, לאחר הטיפול השני או השלישי כבר התחלתי להרגיש הטבה גדולה ולאחר חודש וחצי של טיפולים רמת הכאב ירדה באופן משמעותי, הפסקתי לחשוב על הכאב, הוא כבר לא העסיק אותי ביום יום ולכן איכות החיים חזרה אליי.

המצב שלי היום באופן משמעותי טוב יותר. אני יכולה לעמוד יותר זמן על רגליי, ללכת למרחקים ארוכים יותר, מבלי להתלונן ולהרגיש את הכאבים העזים שהיו במשך שנים. אם פעם הייתי שוקלת פעמיים אם ללכת למכולת לקנות מוצר שחסר, ובשביל זה לקום מהספה שעליה שכבתי ברוב היום, כיום אין בכלל ספק.

אני ממליצה בחום להגיע לדקל בעיקר בגלל הטיפול המועיל, כמו כן המטפל דקל מרגיע ומאוד מעודד, ואף מוצא שיטות שונות לטיפול שיתאים לכל אחד. אני למשל פוחדת ממחטים ודקל יודע זאת ועל כן מוצא דרכים שונות לטפל בי.

כאב אורתופדי

הסבר על מגוון הדרכים לטיפול בכאב ברפואה הסינית והיפנית.

דיקור סיני ופציאלס

כל המידע אודות הטיפול בפציאליס ברפואה הסינית.

אינדקס מחלות

הסבר על הטיפול ברפואה משלימה במגוון מחלות.

פתרון טבעי לכאבי גב

הסבר על דרכי הטיפול ברפואה הסינית לכאבי גב.

אפשר למצוא אותי

אורלוזרוב 62 תל אביב

דנקנר פתח תקוה (ספורטן)

ראש העין- קיבוץ עינת

לפרטים נוספים: 052-3436850

טיפול טבעי בגלי חום
טיפול טבעי בגלי חום
המלצות להקלה על כאבי גב
טיפול בדיקור סיני
טיפול בדיקור סיני בפתח תקווה
מטופלת שסובלת מכאבי אנדומטריוזיס

WhatsApp chat
%d בלוגרים אהבו את זה: