טיפול בדיקור סיני לכאבים בברך

סיפור הצלחה: טיפול בדיקור סיני בכאבים בברך ימין

לאה כהן פנסיונרית בת 76

 

"עם היציאה לפנסיה הכנתי לעצמי תוכנית מנצחת: להתעמל ארבע פעמים בשבוע, לשמור על תזונה בריאה, לערוך קניות, לבלות עם הנכדים ולפגוש חברות. התוכנית פעלה כמתוכנן עד שיום אחד הברך הימנית שלי התחילה לכאוב.

בהתחלה היה כאב עמום. חשבתי לעצמי שכבר סבלתי בעבר מכאבים וזה יעבור אבל…לאחר שבוע כבר לא יכולתי לעשות ספורט וכעבור שבועיים הודעתי לבנות שלי שלשמור על הנכדים אני לא יכולה. התסכול מחוסר היכולת לבצע פעולות פשוטות התיש אותי ולא הסכמתי לקבל את העובדות.

בתחילה פניתי לרופא משפחה. הרופא הפנה לאורתופד שהפנה לצילום שהחזיר לאורתופד שהפנה לפיזיותרפיה ושוב חוזר חלילה. המשכתי להתרוצץ סביב רופאים והכאב לא עבר. בחוסר אונים שיתפתי  חברה הודות הכאב והיא סיפרה לי על הטיפול בדיקור הסיני .בתור בן אדם מציאותי מיד עברה בי המחשבה של  "מה זה השטויות האלה דיקור סיני" אבל ביאושי הרב החלטתי לנסות.

פניתי לדקל דרך חברה משותפת שלנו. דקל בדק,איבחן הסביר והתחיל לטפל. לאחר הטיפול הראשון התחלתי להרגיש הטבה ולאחר שבועיים הכאב עבר. היום אני עושה תרגילי חיזוק ומתיחות לברך בהדרכת דקל וכמובן שפעם בחודש אני באה לטיפול. אפשר להגיד בלי להתבייש  שהתמכרתי".

WhatsApp chat
%d בלוגרים אהבו את זה: