ד.ק.ל עד הבית

ד.ק.ל עד הבית- טיפולים ברפואה סינית עד לבית הלקוח

סובלים מכאבים חזקים ולא יכולים לצאת מהבית? אתם רוצים לחסוך זמן יקר? סיפרו לכם על הטיפול בכוסות רוח ואתם רוצים להתנסות? אתם רוצים להפתיע את האישה בטיפול מפנק? סובלים מכאב גב חזק? הגעתם למקום הנכון…..

המטפלים בד.ק.ל עד הבית- יגיעו לביתכם בזמן המתאים לכם ביותר ויאפשרו לכם לחסוך זמן יקר בנסיעות ארוכות ובפקקים.

המטפלים בד.ק.ל עד הבית בעלי הסמכה וניסיון רב במקצועות רפואה המשלימה השונים. יש אפשרות לשלב מספר סוגים שונים של שיטות בכל טיפול.

מגוון רחב של טיפולים כגון: טיפול שיאצו, טיפול ברפואה סינית, דיקור יפני, דיקור סיני, טיפול בכוסות רוח, עיסוי ארומטי, עיסוי שמנים, עיסוי רקמות עמוק, טווינה ורפלקסולוגיה.

כמו כן בד.ק.ל עד הבית אפשר לתאם סדנאות עיסוי, סדנאות שיאצו או מטפלים באירועים.

מגוון רחב של טיפולים:

דיקור סיני עד הבית

דיקור סיני מהווה את אחת מהשיטות הנפוצות ביותר לטיפול ברפואה הסינית. בדיקור הסיני מכניסים מחטים זעירות לאורך מערכת של תעלות אנרגיה רוחביות ואורכיות. לתעלות אלה קוראים מרידיאנים ולאורכן מפוזרות נקודות הדיקור.

לאורך המרידיאנים עוברת אנרגיית החיים המכונה צ'י וברגע שיש חסימה בזרימה התקינה יופיעו כאב או מחלה. דיקור בנקודות השונות לאורך המרידיאנים יגרום לזרימה תקינה של צ'י ויאפשר לגוף של המטופל להתגבר על החסימה, הכאב או המחלה שנוצרו. בנוסף הדיקור הסיני מעורר את המוח להפריש חומרים אנדורפינים ומשככי כאבים טבעיים אשר מסייעים לגוף לרפא את עצמו ברמה הפיזית וברמה הנפשית.

הקלק להמשך קריאה בהרחבה על הטיפול בדיקור סיני

טיפול בדיקור סיני
דיקור סיני על קצה המחט

שיאצו עד הבית

שיטת הטיפול בשיאצו היא אחת מהשיטות הפופולריות והיעילות ביותר ברפואה הסינית. למרות שמקורו של הטיפול ביפן, מלמדים אותו כחלק מלימודי הרפואה הסינית שכן הוא מתבסס על התאוריה של הרפואה הסינית. פירוש השם ביפנית של המילה שיאצו הוא: לחץ באמצעות האצבע.

טיפול השיאצו מתבצע על מזרן או על גבי מיטת טיפולים, בלבוש מלא.  מטפל השיאצו לוחץ באמצעות כפות הידיים, האצבעות, המרפקים והברך על נקודות וקוים שונים לאורך חלקי הגוף. מקומות וקוים אלה מכונים  מרידיאנים והלחץ עליהם נעשה לפי צורך המטופל (בנקודות אלה משתמשים גם בדיקור הסיני). הלחיצות לאורך המרידיאנים עוזרות לעורר את תנועת הדם, להרגיע או לעורר את מערכת העצבים לפי הצורך ולהשפיע על מערכת השרירים. כך ניתן לסייע למטופל במידה משמעותית ולהביאו למצב של רגיעה גופנית ונפשית.

כנסו להמשך קריאה בהרחבה על טיפול השיאצו

טיפול שיאצו לכאבי גב בתל אביב, טיפול שיאצו לבפתח תקווה
טיפול שיאצו עד הבית, מקור השיאצו ביפן, התאוריה מבוססת על הרפואה הסינית

טיפול טווינה עד הבית

מקור הטיפול בטווינה הוא מסין. בטיפול הטווינה המטפל עובד לאורך נקודות הדיקור והמרידיאנים לאורך הגוף או בנקודות ספציפיות, אותן נקודות בהן מתבצע הדיקור הסיני אך ללא מחטים.

טיפול הטווינה מסייע לכל המחלות הניתנות לטיפול ברפואה הסינית. ייחודו הוא בטיפול  בבעיות אורתופדיות מסוגים רבים כגון כאבי צוואר , כאבי מפרקים, כאבים בגב, כאב בתעלה הקרפלית, כאב בגב התחתון ועודעיסוי הטווינה הוא נמרץ וחזק יותר מהעיסוי השוודי הרגיל. בטיפול המטפל משתמש בידיים ובמרפקים על מנת ליצור תנועה חזקה בנקודות הדיקור ולאורך הגוף ולכן טיפול זה אינו מתאים למי שמעדיף טיפולים "חלשים".

כנסו וקיראו באופן מלא על הטיפול בעיסוי טווינה

טיפול שיאצו
טווינה- הפזיותרפיה של הרפואה הסינית

טיפול בכוסות רוח עד הבית

כנראה שזה לא מתאים רק למתים… בכתבים העתיקים מציינים שימוש בכוסות רוח כבר כ-2000 שנים לפני הספירה. גם כיום, השימוש בכוסות רוח רחב ונפוץ בקליניקות שונות בעולם ולא רק בהם. פעמים רבות אני שומע ממטופלים (במיוחד מאלה שהגיעו מרוסיה) על כך שאימא שלהם עשתה להם בבית כוסות רוח לטיפול בשיעול ובאסתמה.

כוסות הרוח מונחות על השרירים השונים ושואבות את העור והרקמות אשר הן מונחות עליהן אל תוך חלל הכוס. פעולת השאיבה פותחת את הנקבוביות בעור וגורמת לקריעה של מספר נימי דם ולהגברת זרימת הדם אל המקום הפגוע. סירקולציית הדם שנוצרת במקום הפגוע/הכואב מובילה לזירוז של ריפוי המקום על ידי הנעה של דם קרוש, הנעת נוזלים תקועים ועזרה לרעלים להתפנות מהגוף.

כוסות הרוח עוזרות לטיפול במחלות רבות אבל השימוש הנפוץ ביותר שלהן הוא בטיפול בהפרעות נשימה ובכאבי גב.

כנסו וקיראו בהרחבה מלאה על כוסות רוח

טיפול בכוסות רוח בתל אביב טיפול בכוסות רוח בפתח תקווה
טיפול בכוסות רוח- כוסות רוח למת?
טיפול בגוואשה עד הבית
מגוון רחב של מאמרים וסיפורי הצלחה אודות הטיפול בכאב כרוני או אקוטי ברפואה הסינית.
טיפול במוקסה בתל אביב טיפול במוקסה בפתח תקווה
טיפול במוקסה עד הבית

WhatsApp chat
%d בלוגרים אהבו את זה: